ZADZWOŃ +48 609 546 347

Meble na wymiar.

Meble kuchenne

Zabudowy wnęk

Meble łazienkowe

meble pokojowe

meble biurowe

lady recepcyjne i inne

Kuchnie na wymiar.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Meble kuchenne muszą być wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Kuchnia jest narażona na zarysowania, wysokie temperatury i wilgoć. Biorąc to pod uwagę, tworzymy meble, które będą odporne na wszystkie te zagrożenia łącznie.

FUNKCJONALNOŚĆ I STYL

Naszym Klientom proponujemy meble kuchenne, które dają poczucie komfortu pod względem stylistycznym i praktycznym. Projektując meble, wybieramy rozwiązania, które pozwolą pracować w kuchni jednocześnie kilku osobom.

Zabudowy i wnęki.

SZAFA PRZESUWNA – SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Zaletą drzwi otwieranych przesuwnie jest fakt, że nie zabierają miejsca i nie powodują trudności w otwieraniu. Jeśli prowadnice są dobrze skonstruowane – drzwi posłużą bardzo długo. Projektowanie szaf przesuwnych wymaga elementów wykończeniowych bardzo dobrej jakości. Dysponujemy wysokiej jakości okuciami, zawiasami, klamkami, uchwytami i prowadnicami.

ORGANIZACJA W SZAFIE PRZESUWNEJ

Szafy przesuwne, które projektujemy, spełniają oczekiwania naszych Klientów pod względem funkcjonalności. W naszych szafach przesuwnych znajdzie się zatem miejsce na długą odzież wierzchnią, spodnie, sukienki, ale także bieliznę i akcesoria, takie jak galanteria skórzana. Planujemy szafy modułami, aby można było w niej przechować zarówno drobiazgi, jak i długie ubrania.

Meble łazienkowe.

MAŁA, ALE FUNKCJONALNA

Mała łazienka jest o tyle trudna do zaaranżowania. Ważne, aby pomieściła wszystkie potrzebne kosmetyki i preparaty, a jednocześnie zapewniała intymność, ergonomię i współgrała z wnętrzami pozostałych pomieszczeń. Wszystko zależy od dobrego projektu i meble, które jesteśmy w stanie zapewnić. Ważne, żeby przed rozpoczęciem projektowania, umywalka była już kupiona.

MEBLE Z PŁYTY MDF DO ZADAŃ SPECJALNYCH

W wilgotnych pomieszczeniach ciężko o zachowanie odpowiednich warunków dla mebli łazienkowych. Jeśli chodzi o wytrzymałość to meble z płyty MDF, w wersji lakierowanej, są w stanie przetrzymać te trudne warunki. Należy jednak o nie dbać, wycierając zbędną wilgoć.

Meble pokojowe.

PROJEKT WNĘTRZA – TYLKO PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Bez względu na to, czy jest to pokój dziecięcy, czy sypialnia, zaplanujemy dla Ciebie przestrzeń, która spełnia oczekiwania zarówno komunikacyjne, jak i estetyczne.

ERGONOMIA I PROSTOTA PRZEDE WSZYSTKIM

To, czy komfortowo czujemy się we wnętrzu, zależy od odczuwania przestrzeni, sposobu wykorzystania światła i dostosowania do ewentualnych ograniczeń. Potrafimy optymalnie zaprojektować meble nawet do pokoi o kiepskich proporcjach. Dbamy o optyczne powiększenie pomieszczenia, znalezienie miejsca do przechowywania w szafkach, szufladach i schowkach. Zapewniamy wielofunkcyjne rozwiązania i ergonomię tworzonych mebli. Potrafimy bawić się kolorami i fakturami tak, aby tworzyć przestronne i wygodne wnętrza.

Meble biurowe.

KOMFORT I ERGONOMIA W TWOJEJ FIRMIE

Przestrzeń biurową projektujemy tak, aby czas spędzony w Twojej firmie upłynął przyjemnie i efektywnie. Sprzyja temu ustawienie oraz wygoda mebli biurowych, które możemy wykonać. Dbamy o zachowanie zasad ergonomii, aby ciało zachowywało prawidłową pozycję przed komputerem.

WYBIERZEMY MEBLE, KTÓRE PODKREŚLĄ CHARAKTER WNĘTRZA

Wykonujemy meble biurowe na wymiar w każdym stylu: od industrialnego po klasyczny. Podpowiadamy jaką kolorystykę dobrać w zależności od oświetlenia i rozmiaru pomieszczeń biurowych.

Lady recepcyjne i inne meble nietypowe.

OD APTEKI PO STOISKA HANDLOWE

Mamy doświadczenie w realizacji projektów wyposażenia wnętrz dla aptek, sklepów spożywczych, odzieżowych, sportowych, ekskluzywnych butików, piekarń, cukierni i punktów usługowych.

STYLOWO W KAŻDEJ BRANŻY

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy stylistykę i kolorystykę mebli sklepowych do rodzaju prowadzonej działalności. Nasze projekty mebli sklepowych eksponują produkty w taki sposób, aby znajdowały się w centrum uwagi i były łatwo zauważalne przez Klientów.

Meble kuchenne

Zabudowy wnęk

Meble łazienkowe

meble pokojowe

meble biurowe

lady recepcyjne i inne

Zainteresowała Cię oferta?

ZADZWOŃ +48 609 546 347