ZADZWOŃ +48 609 546 347

O nas.

Nasza Historia.

Firma M3 MEBLE rozpoczęła swoją działalność w roku 1997, początkowo wykonując drobne prace remontowe, głównie u klientów prywatnych. Z czasem firma rozwinęła się i poszerzyła zakres wykonywanych usług, sukcesywnie wdrażając różne dziedziny wykończeń wnętrz.

Odpowiedzią na potrzeby klienta było otworzenie własnego zakładu meblowego, gdzie dziś produkujemy meble każdego rodzaju. Pozwala nam to sprawnie realizować wszystkie zlecenia.
.

W chwili obecnej nasza firma zatrudnia wielu wykwalifikowanych fachowców z dużym doświadczeniem oraz znajomością branży. Stwarza to możliwości na wykonywanie niemal wszystkich prac z zakresu remontów i wykończeń.

Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów prywatnych jak i dużych firm i przedsiębiorstw. Na swoim koncie mamy wiele wykonanych prac remontowo – wykończeniowych, modernizacyjnych oraz stolarskich w mieszkaniach prywatnych, obiektach handlowych, zakładach pracy, szkołach, restauracjach, hotelach, marketach.

Zawsze staramy się o rzetelne i terminowe wykonywanie prac, o czym świadczą listy referencyjne wystawione przez naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.

M3 Meble.

Referencje i Certyfikaty

Zainteresowała Cię oferta?

ZADZWOŃ +48 609 546 347